bg_image
F.H.U. Euro Pas
Taśmy przenośnikowe producent

Europas to firma, która zajmuje się sprzedażą taśm transportowych oraz przenośnikowych. Dodatkowo Europas jako producent taśm przenośnikowych oferuje także serwis łączenia taśm i regenerację taśm.

Wszystkie taśmy dostępne w ofercie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na działanie wysokich temperatur, na odkształcanie, na spalanie i zabrudzenia.

Do czego możemy wykorzystać taśmy przenośnikowe producent? Taśmy przenośnikowe idealnie nadają się do wielu gałęzi przemysłu. Nasi klienci najczęściej wybierają właśnie ten rodzaj taśm do przemysłu: tytoniowego, spożywczego, papierniczego, drzewnego, rolniczego, logistycznego oraz chemicznego. Wszystkie taśmy posiadają potrzebne atesty, dzięki czemu są bezpieczne nawet do transportu żywności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Taśmy tkaninowo – gumowo wieloprzekładkowe
Taśmy przenośnikowe producent
Taśmy przenośnikowe producent
Nasze atuty
Taśmy przenośnikowe producent

Profesjonalny serwis

Zapewniamy kompleksowy serwis 24/7 łączenia taśm oraz regenerację taśm prętowych. Nasi klienci mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo dotyczące odpowiedniego wyboru taśm przenośnikowych i ich właściwego zastosowania.

Wysokiej jakości taśmy

Oferujemy bogaty katalog taśm przenośnikowych wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Dostarczamy taśmy przenośnikowe najwyższej jakości – odporne na wysokie temperatury i trudnozapalne. Produkujemy:

  • taśmy tworzywowe PCV
  • taśmy tworzywowe PU
  • taśmy tkaninowo-gumowo wieloprzekładkowe
  • taśmy przenośnikowe PCV PU z atestem PZH
  • taśmy do paszowozów
  • i wiele innych

Wspieramy przemysł

Realizujemy specjalne zlecenia na życzenie klienta. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów przemysłu. Nasze taśmy przenośnikowe i inne akcesoria kupowane są przez firmy działające między innymi w branży rolniczej, chemicznej, logistycznej.

Taśmy przenośnikowe producent
Skontaktuj się z F.H.U. Euro Pas
Wysokiej jakości produkty i usługi

Jako producent wyrobu finalnego dysponujemy specjalistycznym sprzętem do wytwarzania (cięcia, rozwarstwiania i łączenia, kładzenia zabieraków, klinów oraz fali bocznej) taśm i pasów.

Profesjonalny serwis

Zapewniamy kompleksowy serwis 24/7 łączenia taśm oraz regenerację taśm prętowych.

Wspieramy przemysł

Nasze taśmy przenośnikowe i inne akcesoria kupowane są przez firmy działające między innymi w branży rolniczej, chemicznej, logistycznej.

Bezpieczne taśmy

Dostarczamy taśmy przenośnikowe najwyższej jakości – odporne na wysokie temperatury i trudnozapalne.