Oferta
Taśmy do paszowozów - karmienie krów
Taśmy do paszowozów

Wszechstronne zastosowania

Polecamy bogaty katalog taśm do paszowozów. Taśmy tego rodzaju mają obecnie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu – w przemyśle tytoniowym, spożywczym, papierniczym, drzewnym, rolniczym, logistycznym, chemicznym.

Jeżeli taśma zbudowana jest z cięgien elastycznych (flexibilnych) to może pracować w tzw. niecce. Przeznaczenie taśm PVC jest bardzo różne od transportu poziomego i buforowania towarów po transport na przenośnikach skośnych i łamanych. W związku z powyższym wierzchnia warstwa taśm PVC może być gładka lub posiadać jedną z wielu struktur nośnych takich jak np.: super gripp, kratka/wafelek, rybia ość, struktura piły. Struktury te w zależności od rodzaju transportu mogą zmniejszać lub zwiększać przywieranie produktu do taśmy. Dodatkowo na powierzchni taśm PVC mogą być wykonane otwory, wtopione zabieraki, kliny prowadzące lub falbany boczne.

Taśmy do paszowozów

Właściwości tworzywa

W zależności od składu chemicznego warstw termoplastycznych oraz budowy cięgien, taśmy PVC mogą mieć różne właściwości takie jak:

  • trudnopalność
  • antystatyczność
  • cichobieżność
  • odporność na tłuszcze roślinne i zwierzęce (atesty spożywcze)
  • odpowiednią twardość warstwy nośnej (najczęściej 65-80ShA).

Firma z doświadczeniem

Nasz zespół posiada duże doświadczenie w branży – chętnie służymy poradą przy wyborze odpowiedniego produktu. Pomagamy dopasować właściwy rodzaj taśmy przenośnikowej do charakteru prac przy jakich będzie ona używana.

Jesteśmy elastyczni

Pragniemy, aby ostateczny charakter taśmy spełniał oczekiwania naszych klientów. Na życzenie zamawiającego taśmy możemy uzbroić w różnego rodzaju wyposażenie dodatkowe: zabieraki (progi), kliny prowadzące i falbany boczne. Wszystkie sprzedawane przez nas taśmy do paszowozów są mocne i trwałe – odporne na wysokie temperatury.