bg_image
F.H.U. Euro Pas
Bogaty wybór taśm przenośnikowych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie techniki napędu i transportu wewnętrznego. W naszej ofercie znajdują się jedno, wielowarstwowe, gładkie i strukturalne taśmy transportujące na bazie PVC, PU, POLIESTRU, POLIOLEFINY.

Jako producent wyrobu finalnego dysponujemy specjalistycznym sprzętem do wytwarzania (cięcia, rozwarstwiania i łączenia, kładzenia zabieraków, klinów oraz fali bocznej) taśm i pasów.

Polecamy produkty światowych producentów – między innymi firm ESBELT oraz SAVA.

Taśmy tkaninowo – gumowo wieloprzekładkowe
Taśmy tkaninowo – gumowo wieloprzekładkowe
Taśmy transportowe producent
F.H.U. Euro Pas

Nasze atuty
Taśmy transportowe producent

Profesjonalny serwis

Zapewniamy kompleksowy serwis 24/7 łączenia taśm oraz regenerację taśm prętowych. Nasi klienci mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo dotyczące odpowiedniego wyboru taśm przenośnikowych i ich właściwego zastosowania.

Wysokiej jakości taśmy

Oferujemy bogaty katalog taśm przenośnikowych wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Dostarczamy taśmy przenośnikowe najwyższej jakości – odporne na wysokie temperatury i trudnozapalne. Produkujemy:

  • taśmy tworzywowe PCV
  • taśmy tworzywowe PU
  • taśmy tkaninowo-gumowo wieloprzekładkowe
  • taśmy przenośnikowe PCV PU z atestem PZH
  • taśmy do paszowozów
  • i wiele innych

Wspieramy przemysł

Realizujemy specjalne zlecenia na życzenie klienta. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów przemysłu. Nasze taśmy przenośnikowe i inne akcesoria kupowane są przez firmy działające między innymi w branży rolniczej, chemicznej, logistycznej.

Taśmy gumowe producent