O nas

   O firmie

   F.H.U. Euro Pas – bogaty wybór taśm przenośnikowych

   Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie techniki napędu i transportu wewnętrznego. W naszej ofercie znajdują się jedno, wielowarstwowe, gładkie i strukturalne taśmy transportujące na bazie PVC, PU, POLIESTRU, POLIOLEFINY.

   Polecamy produkty światowych producentów – między innymi firm  ESBELT oraz SAVA.

   Nasza firma powstała w wyniku  poszerzenia działalności przedsiębiorstwa PAS – POL. Działamy na wielu płaszczyznach. Oferujemy bogaty katalog taśm przenośnikowych wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Zapewniamy kompleksowy serwis  łączenia taśm oraz regenerację taśm prętowych. Nasi klienci mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo dotyczące odpowiedniego wyboru taśm przenośnikowych i ich właściwego zastosowania.  Dostarczamy taśmy przenośnikowe najwyższej jakości – odporne na wysokie temperatury i trudnozapalne.

   Jako producent wyrobu finalnego dysponujemy specjalistycznym sprzętem do wytwarzania (cięcia, rozwarstwiania i łączenia, kładzenia zabieraków, klinów oraz fali bocznej) taśm i pasów. Dzięki szerokiej gamie produktów, która obejmuje poza taśmami tworzywowymi PCV, PU również taśmy tkaninowo – gumowe, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdej gałęzi przemysłu.

   Celem Naszej firmy jest zapewnienie Klientowi specjalistycznego doradztwa technicznego oraz serwisu 24h/7.

   Realizujemy specjalne zlecenia na życzenie klienta. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów  przemysłu. Nasze taśmy przenośnikowe i inne akcesoria kupowane są przez firmy działające między innymi w branży rolniczej, chemicznej, logistycznej.

   Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznawania się z naszą ofertą.

   Taśmy przenośnikowe, transportowe, gumowe i PCV
   Taśmy transportujące